Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Ok, už jsem se k tomu časově dostal a odpovím si sám. Aeroflot nejde smiley

0 Citovat

Neboj, naivní nejsem a 100% YQ dolu neočekávám. Stejně tak mi nečiní problém dát za letenku 10ku. Když vím že to jde níž, tak červíček hlodá smiley Holt nemám tolik času a když vidím zakázaný end-on-end tak se do toho nepouštím.
Současné torronto jsem o 1000Kč dolu dostal.



Jenže mě teď zajímá asie smiley

0 Citovat

c2-c4-c2, s jakymkoli x v c2 nebo c4... napovi nekdo?

0 Citovat

Co zaletet za rozumnou cenu do NYC ? smiley



YQ 100% pryc smiley

0 Citovat

Stesti v nestesti smiley Sice spatny obrazek, ale aspon ne ten s pouzitelnym dumpem v C2 smiley smiley

0 Citovat

Nějaký nápad mimo OJ?

0 Citovat

V tomhle smeru (C3) akorat nepouzitelna 1x, shodi YQ na 5900, tzn. asi o tri tisice.. Ale za ty tri litry tam nedoletis smiley

0 Citovat

Jak aktuálně řešíte dohledávání 3X? smiley po změně matrixu zmizela možnost radiusu..

0 Citovat

Radius jde, ale je potreba narvat ho tam rucne s kodama letist oddelenyma carkama.. smiley Rekl bych ze v jednotkach dnu se objevi aplikace, ktera ti po zadani letiste + zvoleneho radiusu vyhodi seznam kodu letist oddelenych carkama smiley

Jinak matrix byl bohuzel posledni dobou dost casto pretizenej, hazelo to porad nejaky chyby.. A z nejakeho zahadneho duvodu se ty nejlepsi dumpy ani nedaji na matrixu najit, i presto ze na nekterych OTA funguji smiley (to ale nema souvislost s novym matrixem ktery ted nasadili)..

0 Citovat

V systemu se objevili zajimave nove tarify do C1 s oneworldem - a dobra zprava je, ze se jim da trochu upustit.. smiley Napr. Seattle z Mnichova 8300kc R/T.. smiley A ulevit se jim da pomoci 3x, takze tentokrat nikdo nebude muset kvuli 1x do Afriky.. smiley

0 Citovat

Tak kdyz se podelis nebudu muset kvuli 1x litat do Afriky smiley

0 Citovat

Jen tak ze zvědavosti, za kolik jste ste se nejlevněji podívali do US? smiley

0 Citovat

JPPROMO 1.400 Kč PRG-NYC-MXP smiley
(http://cestujlevne.com/alitalia-letenky ... ine-bomby/ trochu odschool příspěvek)

0 Citovat

skoda ze teraz nieco take nie je smiley

0 Citovat

CO je velice příjemná cena?:) pod 4K Kč?:)

0 Citovat

Co za exoticke misto, jestli to neni tajne. Staci mi misto smiley

0 Citovat

Tak neni to o tom, ze bych se nechtel snazit. Me zajima jen cilova destinace, ne jak se tam dostanu ani s kym.

0 Citovat

Ujujuj... Orbitzu a United dosla trpelivost s 'hidden city' praktikama.. http://mashable.com/2014/12/30/hidden-city-ticketing smiley

0 Citovat

Mohu se zeptat zkušených, zda v současné době je nějaký FD směr Nepál? Hledám něco na říjen, a přeci jen bych měl vše na jedné letence než kombinace SmartWings a JetAirways. Díky

0 Citovat

no ja to tak jednoznačne nevidím. Nekalá súťaž nemusí byť automaticky činnosťou zakázanou zákonom. Napr. ak má duracel zaregistrovanú ochrannú známku pre baterky a ja ju použijem na energetické nápoje, tak som práva duracelu k ochrannej známke neporušil, ale dopustil som sa nekalej súťaže. Doležité sú tri znaky a to 1. jednanie v hospodárskej súťaži 2. v rozpore s dobrými mravmi a 3. sposobilé sposobiť újmu. Určite to nevidím tak jednoznačne beznádejné pre žalobcov ako Kickassone a som zvedavý či sa niečo podobné objaví aj v českých pomeroch. Pre cestujlevne je dobré, že vzniknutú škodu by prípadný žalobca asi nepreukázal a v českom práve sa nepriznávajú tzv. "punitive damages". Prípadný žalobca sa však može domáhať, aby sa žalovaný nekalej súťaže zdržal...

0 Citovat

Pozor pozor, nezaměňovat hrušky s jablky. Skiplagged je plně automatizovaný vyhledávač.. CL je blog smiley A zcela chápu snahu ukončit provoz tohoto webu. Otázkou je především to, jakým způsobem data získává..

0 Citovat

Velmi povedený článek k problematice Hidden city od airfarewatchdoga (americké CL) http://www.airfarewatchdog.com/blog/214 ... hould-too/

0 Citovat

Na flyertalku sa objavili zaujimave tipy na 3X do Afriky. Neskusali ste niekto nieco hladat? Podarilo sa?

0 Citovat

Vypada to ze vsechny 1x na EK jsou od ledna zavrene.. smiley Zkousel jsem zatim akorat na routingu C2 - C3 ale nefunguje ani jedna.. smiley Zrovna pristi mesic sem planoval jednu proletet na sluzebce.. smiley smiley smiley

0 Citovat

Zavřeli se podle mě jen v aktuálním dostupném promo tarifu, kde budeš mít zakázanou kombinaci s dalšími lety. Pevně věřím, že s nahozením nové várky se zase objeví smiley I když mi právě přišlo echo, že budou nahazovat nové flexi tarify, tak se klidně může stát, že tu chybu už opravili...

0